Şirket Profili

2011 yılında TEM Otoyolu Bolu yolu üzerinde faaliyete başlayan Sarıoğlu Tesisleri' ne hoşgeldiniz. Yolculuklarınızda uygun fiyata keyifli ve kaliteli molalar verebileceğiniz Sarıoğlu Tesislerinde profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde daima en üst düzey başarı ve sürekliliği hedefleyen firmamız, değerli müşterilerine profesyonel personeliyle hizmet vermektedir.

Sarıoğlu Tesisleri hedefleri doğrultusunda büyümektedir. Sarıoğlu Tesisleri çizgisini kalite, güven, güler yüz, hijyen ve hizmet üzerine kurmuştur. Amacımız tamamen müşteri memnuniyetine odaklanıp müşteriye daima sorunsuz alışveriş ve doğal lezzetler yaşatmaktır. Personel yetkinliğini, hizmet kalitesini daha fazla arttırmayı amaçlayan sektörel ve mesleki eğitimler verilmektedir. Hizmetin dostluğa , kalitenin damak tadına ve alışverişin avantaja dönüştüğü sıcacık bir mekan. Sarıoğlu Tesisleri olarak amacımız, insanların temel ihtiyaçlarını güvenilir ve sağlıklı bir ortamda en hesaplı fiyata sunmaktır.

Onbinlerce müşterisine hizmet sunan, bu güne kadar tüm, yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren, daima tüketici, diğer bir değişle müşterilerinin menfaatini koruyan bir iş anlayışı ile Türkiye'ye ve Türk halkına en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Düzce-Bolu Otoyolunda hizmet veren Sarıoğlu Tesisleri 7/24 hizmet vermekte olup müşterinin bütçesine en uygun fiyatlar ve kalitesiyle her zaman dürüstlüğü kendisine ilke edinmiş yönetimi ile hizmette sınır yoktur felsefesiyle yoluna devam etmektedir. Sarıoğlu Tesisleri, kurulduğu günden bu güne felsefesini müşteri memnuniyeti olarak benimsemiş ve bu doğrultuda çalışmalarına bu anlayış içerisinde devam etmektedir...